Vacu Magic

Vacu Magic

Vacu Magic

Yeni nesil cihazlardan biri olarak bilinen Vacu Magic, Amerika’lı ünlülerinde tercih ettiği zayıflama yollarından biridir. Fiziksel görüntünüzü etkileyici hale getirme konusunda başarılı olan vagu magic, istediğiniz ideal kilo seviyesine ulaşabilirsiniz.

En etkili fitness araçlarından olan vacu magic’in fiziksel egzersizlerinizi IR ışınları ve vakumla birleştirebilme özelliği bulunur. Böylelikle egzersiz aracını kullanarak fiziksel güç, kuvvet ve zayıflama dengesini yakalayabilme şansına sahip olursunuz.

Öncelerde kullanılan egzersiz programlarıyla bir kıyaslama yapıldığı zaman Vacu Magic’in daha hızlı şekilde kalori yakmanıza yardımcı olacağını söyleyebiliriz.  Hızlı ve yüksek şekilde kalori yakmanız konusunda son derece etkilidir. Bu noktada etkili bir vücut yapısına kavuşmanız noktasında söz konusu ürün üst düzeyde bir performans ortaya koymaktadır.

Vacu Magic Özellikleri Nelerdir?

Fitness aracın her iki tarafında bulunan lambalar, güçlü bir vakum teknolojisine sahiptir. Bu vakum özelliği de kalori harcamalarınızın daha çok ve hızlı şekilde artmasına yardımcı olur. Vacu magic egzersiz aracının, özellikle selülit problemi yaşayan kişilerin selülitlerini yok etme de etkili olduğunu belirtebiliriz. Özelliğinde yer alan vakum sistem teknolojisiyle, selülit ve yağlanma problemleri kolayca giderilmiş oluyor.

Vakum sistemi olduğundan dolayı doğal olarak bir basınç devreye girecektir. Uygulanan basınçla beraber vücudunuzdaki ödemin atılması da sağlanacaktır. Vacu Magic’le kas kütlesinde bir artış söz konusu olacağından dolayı yağlanma oluşumu ortadan kalkacaktır. Yağ probleminin giderilmesiyle solunum sisteminin güçlenmesine katkı sağlayacaktır.

Vacu Magic Kullananlar

Vacu magic’i kullananlar cihazın etkin özelliğinden fazlasıyla memnun kalıyor. Normalde hızlı şekilde kalori yakmak çok mümkün değilken, bunu cihazla kolayca başarabilmektedir. Hatta vacu magic yalnızca ülkemizdeki kişiler tarafından tercih edilmeyip, Avrupa’daki pek çok ünlülerinde tercih ettiği zayıflama yöntemlerinden biri olmuştur.

Vagu magic de yer alan vakum sistemi, terlemenin artmasını ve terlemeyle birlikte de metobolizmanın hızlanmasını sağlıyor. Hızlanan metobolizmanız kan dolaşımı arttırmayı ve sonucunda yağ yakımının başlamasına zemin hazırlıyor.

Vacu Magic’i Kimler Kullanmamalıdır?

Fiziksel egzersiz çalışmaları yapılırken, sağlık ve uygunluk koşulları göz önünde tutulmalıdır. Vacu magic ile ilgili bakıldığı zaman herhangi yaş şartı olmadığı görülmektedir. Yalnızca 18 yaşını geçmesi ve hastalığı olmaması gerekir. Böylelikle sağlık problemi yoksa o zaman rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür.

Sportif Beceri ve Koordinasyon yazımızı okuyabilirsiniz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

• Hizmetlerimiz

Dopamin Spor Kulübü

Siz de spor performansınızı arttırmak, ideal kilonuza ulaşmak, beslenme alışkanlıklarınızı kontrol altında tutmak ve diyetisyenimizden spor beslenmesi ve diyet konusunda profesyonel bir destek almak istiyorsanız geç kalmadan Dopamin’e gelin, sağlıkla kalın.

Bize Ulaşın

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz.
0543 687 2727

Diyetisyen Galeri

Dopamin Spor Kulübü İletişim

Gaziantep'te hizmet verdiğimiz Otizmli çocuklarımız için Dopamin Spor Kulübü'nü aramaktan lütfen çekinmeyin. Size bir telefon kadar yakınız !

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbeti Başlat
1
Nasıl yardım edebiliriz?
Dopamin Spor Kulübü
Merhaba, size nasıl yardımcı olalım ?