Hakkımızda

Dopamin Spor Kulübü - Hakkımızda

Hakkımızda (Biz Kimiz?)

Dopamin Spor Kulübü; sporun, müziğin ve sanatın; bedensel, zihinsel ve sosyal gelişime katkıda bulunduğu gerçeğinden hareket ederek kurulmuştur. Sporun yaygınlaşmasında ve sevilmesinde sorumluluk üstlenen kulübümüz; müzik ve sanatsal etkinliklerin yaygınlaşmasında da etkili bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır. Öğrencilerimizin, toplumsal hayatın içerisinde çok daha güçlü bireyler olması noktasında etkili çalışmalara imza atan kulübümüz; ‘’Sporun Önünde Engel Yok’’ sözü çerçevesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

‘’Hareket Ederek Büyüyen Sağlıklı Nesiller’’ sözü etrafında çalışmalarını şekillendiren Dopamin Spor Kulübü, çocuklara spor alışkanlığı kazandırmak konusunda etkili çözümler ortaya koymaktadır. Öğrencilerin ekip ruhu içinde çalışmalarına ortam hazırlayan kulübümüz; onların sosyalleşme sürecine olumlu katkı sunmaktadır. Erken yaşta spor alışkanlığının kazandırılması noktasında hassas bir çalışma politikasına sahip olan kulübümüz; öğrencilerimizin eğlenceli bir ortamda gelişimlerine katkı sunmaktadır. Böylece onların kendilerinde var olan yeteneklerini ortaya çıkarmasına destek olmaktadır.

Alanında uzman olan personellerimiz sayesinde üst düzeyde programları uygulama kabiliyetine sahibiz. Akademisyenlerin danışmanlığında hazırlanmış olan programlar etrafında şekillenen faaliyetlerimiz, öğrenci merkezli olarak şekillenmektedir. Uyguladığımız programın içeriğinde; Çocuk Hakları başta olmak üzere; Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Bilimsel Yaklaşım Kriterleri yer almaktadır. Yürüttüğünüz faaliyetlerin tamamında çocukların yaratıcılık gücünün geliştirilmesine dayalı programları uyguluyoruz.

Dopamin Spor Kulübü çocuklarımızın özgüven sahibi bireyler olarak toplumsal hayatın içerisinde yer almalarına yönelik çalışmalar yürütmektedir. Sorgulama gücü yüksek; konsantrasyon kabiliyeti gelişmiş olan bireylerin, toplumsal gelişime de katkı sunacağına inanıyoruz. Bundan dolayı çocuklarımızın hem çevik hem kuvvetli hem de empati kurmayı başaran bireyler olması için etkili programları hayata geçiriyoruz. Kulübümüz kendisini rahatlıkla ifade edebilen ve etkili bir seviyede iletişim kurabilen öğrencilerin yetişmesinde her zaman nitelikli çalışmalara imza atmaktadır.

 

Dopamin Spor Kulübü Eğlenceli Bir Ortam Sunar!

Durağan bir yaşam tarzının sonucu olarak karşımıza çıkan obezitenin ortadan kalkması için spor yapmayı merkeze almak gerekmektedir. Böylece hem yetişkinlerde hem de çocuklarda sıklıkla rastlanan obezite sorununa kalıcı bir çözüm bulmak mümkün olmaktadır. Bu durumun bilincinde olan Dopamin Spor Kulübü; stresli geçen günlük hayatınızın eğlenceyle renklendiği bir ortamı sizlerle buluşturmaktadır. Böylece eğlenceli bir ortamda egzersiz yapabileceğiniz kulübümüz; bilişsel gelişim noktasında da etkili bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır.

Dopamin Spor Kulübü; düzenli spor etkinliklerine dahil olmanın akademik başarıyı da desteklendiğinin bilincindedir. Bundan dolayı spor etkinliklerinin geniş kitlelere benimsetilmesi noktasında kulübümüz, etkili bir hizmetin merkezinde yer almaktadır. Hijyen şartlarının her zaman ön planda tutulduğu bir ortamda, spor etkinliklerini sizlerle buluşturuyoruz. Üstelik bilimsel programlarla desteklenen etkinliklerimiz sayesinde akademik hayatın da olumlu yönde gelişmesine katkı sunuyoruz. Dopamin Spor Kulübü sadece spor alanında değil; sanatsal etkinliklerde de etkili bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır.

Dopamin Spor Kulübü Tam Bir Aile Kulübüdür!

Sanatsal alandaki etkinlikleriyle gündeme gelen Dopamin Spor Kulübü; müziğin içselleştirilmesi konusunda da üst düzeyde bir hizmetin merkezi konumunda yer almaktadır. Öğrencilerimizin hem fiziksel hem zihinsel hem de sosyal gelişimine katkı sunma kabiliyetine sahip olan Dopamin Spor Kulübü; toplumsal yaşamanın gelişimine de katkı sunmaktadır. Tam anlamıyla bir aile kulübü olan Dopamin Spor Kulübü; öğrencilerin eğlenirken öğrenebilecekleri bir ortamı sizlerle buluşturmaktadır.

Otizm tanısı bulunan bireylerin rehabilitasyon ihtiyacının karşılanması noktasında profesyonel çözümler ortaya koyan kulübümüz; etkili bir eğitim – öğretim ortamında faaliyetlerini yürütmektedir. Otizmde erken teşhis ve tanı konusunda nitelikli bir hizmet sunan kulübümüz; böylece otizmli bireylerin gelişimini olumlu yönde etkilemektedir. Dopamin Spor Kulübü, Otizm tanısı bulunan bireylere yönelik olarak eğitim – öğretim çalışmalarını yürüterek, onların mesleki eğitim noktasında yeteneklerini geliştirmektedir.

Otizm tanısı bulunan bireylerin sosyal ve kültürel etkinliklere dahil olmalarına olanak tanıyan kulübümüz; onları yeteneklerini arttırmaya yönelik çalışmalara da imzasını atmaktadır. Otizm tanısı bulunan bireylerin toplumla kaynaşması noktasında iddialı çözümler ortaya koyan kulübümüz; bireye özel hazırlanan programlarla eğitim – öğretim faaliyetlerini şekillendirmektedir. Böylece öğrenci – aile ve kurum sac ayağını etkili bir düzeyde oluşturan Dopamin Spor Kulübü, son derece işlevsel bir eğitim çalışmasına imzasını atmaktadır.

Dopamin Spor Kulübü, ailelere psikolojik destek noktasında profesyonel bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır. Öğrencilerde olumlu becerileri teşvik eden kulübümüz; onların psikolojik anlamda desteklenmesine yönelik çalışmalara imzasını atmaktadır. Aileleri de sürece dahil eden kulübümüz; onlarla birlikte çocuklarda gözle görünür bir gelişmeye katkı sunmaktadır. Böylece toplumsal sorumluluk bilinci içerisinde hareket eden kulübümüz; her zaman iddialı bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır.

Dopamin Spor Kulübü olarak çocuklarımızın gelişimine katkı sağlarken aynı zamanda Aile Boyu Spor mantığıyla yolumuza devam ediyoruz. Yetişkinlerimiz için Spor Alanlarımız mevcuttur. Fizyoterapist eşliğinde reformer pilates ve mat pilates , Yoga eğitimleri Diyetisyen ve andulasyon terapi sistemi ve Personal Trainer koçuyla birlikte bireysel spor dersleri alabilirsiniz.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

Dopamin Spor Kulübü İletişim

Gaziantep'te hizmet verdiğimiz Otizmli çocuklarımız için Dopamin Spor Kulübü'nü aramaktan lütfen çekinmeyin. Size bir telefon kadar yakınız !

Sohbeti Başlat
1
Nasıl yardım edebiliriz?
Dopamin Spor Kulübü
Merhaba, size nasıl yardımcı olalım ?