Basında Biz

Dopamin Spor Kulübü Basında Biz

Çocuklar çok mutluydu

Dopamin Spor Kulübü 15 Ekim Cuma Günü Gaziantep ALG Spor Kulübü Başkanı Ali Gözcü, Teknik Direktörü Hasan Vural ve Oyuncularıyla birlikte Karataş Şubesinde ağırladı.

ALG Spor Kulübü Dopamin’de özel çocuklarla bir araya geldi

Gaziantep ALG Spor Kulüp Başkanı Ali Gözcü, Teknik Direktör Hasan Vural ve oyuncular Dopamin Spor Kulübü Karataş şubesinde Otizmli çocuklarla bir araya geldi.

Dopamin Spor Kulübü Olarak Misyonumuz; Sağlıklı Nesiller

Gaziantep’te önemli etkinlikleri ile de tanınan Dopamin Spor Kulübü, öğrencilerinin aileleri için önemli bir etkinlik düzenledi.

Mavi Yıldızlardan Anlamlı Etkinlik

Mavi Yıldızlar Otizm Derneği, otizmli çocuklara sahip olan aileler için oldukça anlamlı bir etkinlik düzenledi. Dopamin Spor Kulübü Başkanı Egemen Aslanın da destek verdiği toplantıya,konuşmacı olarak  katılan özel eğitim uzmanı Şule Tiryaki katılımcılara seminer verdi.

İYİ Kİ VARSIN “DOPAMİN”

Sporun,sanatın,müziğin çok sevilip yaygınlaşması, Gaziantep’te yapılmayanları da yapabilmek azmiyle iki yıl önce büyük bir inançla çıkılan yolculukta, Karataş Dopamin olarak ikinci şubeyi açan yönetim kurulu başkanı Egemen Aslan ile yenilikleri ve örnek alınacak projeleri ile siz okurlarımız için keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Dopamin Spor Kulübünden anlamlı etkinlik

Dopamin Spor Kulübü, ‘Sporun önünde engel yok ve hareket ederek büyüyen sağlıklı nesiller’ sloganıyla bir etkinlik düzenledi.

Sporun önünde engel yok ve hareket ederek büyüyen sağlıklı nesiller

Dopamin Spor Kulübü Olarak öncelikli hedefimiz her zaman öğrencilerimizin bedensel, zihinsel ve sosyal gelişimlerine; sporu sanatı ve müziği de ekleyerek onları daha iyi bir hayata hazırlamaktı.

Dopamin’den “Otizmde, Ailelerinin Eğitime Katkısı” Konulu Seminer

Dopamin Spor Kulübü Otizmli çocuklar ve aileleri için anlamlı etkinliklerine bir yenisini daha ekledi.

“Uzmanlar Uyarıyor Evde Kal Hareketli Kal”

Korona virüsü sebebi ile evde hareketsiz kalmak sağlık sorunlarını da beraberinde getiriyor.Uzmanlar sağlıklı kalmak, huzurlu olmak ve bağışıklık sistemini….

"Evde Basit Hareketler Yapın"

Dopamin Spor Kulübü Başkanı Egemen Aslan, korona virüs dolayısıyla evde kalan vatandaşların basit hareketlerle spor yapmaları halinde, bu süreci sağlıklı….

“Dopamin Hepinize İyi Gelecek!”

Gaziantep’ te yepyeni bir konseptle hizmete başlayan, farkındalıkları ve hizmet anlayışı ile günden güne büyüyerek markalaşan, özünde” insan, çocuk ,aile ve mutluluk…

"Evde Kal Hareketli Kal"

Dopamin Spor Kulübü Başkanı Spor Eğitmeni Egemen Aslan korona virüsü ile evde hareketsiz kalındığını bu amaçla her yaşta kişinin ev imkânlarında spor yapması…

Dopamin Spor Kulübü İletişim

Gaziantep'te hizmet verdiğimiz Otizmli çocuklarımız için Dopamin Spor Kulübü'nü aramaktan lütfen çekinmeyin. Size bir telefon kadar yakınız !

Sohbeti Başlat
1
Nasıl yardım edebiliriz?
Dopamin Spor Kulübü
Merhaba, size nasıl yardımcı olalım ?