S.S.S

• Sıkça Sorulan Sorular...

Çocukların durumlarına göre sunmuş olduğumuz tek seanslık ve yarım günlük yoğunlaştırılmış eğitim programlarımız mevcut.

Genel anlamda bireysel eğitim vermekteyiz. Yalnız iyi durumda olup kendi akranlarıyla çalıştırdığımız grup eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Seans sürelerimiz 45 dakikadır.

Kişinin metobalizma hızına, yaşına, cinsiyettine, hastalık durumuna göre değişiyor.

Diyetisyen, andulasyon, vacumagic, power plate, reformer pilates alanlarımız mevcut.

Kulübümüzde yetişkinler için; Diyetisyen, Psikolog, Personal Koç, Fizyoterapist çocuklarımız için Antrenörler, Yaz okulu, Jimnastik, Müzik Eğitimleri, Kick Boks , Tekwando Alanlarımız Bulunmaktadır.

Değerlendirmelerimiz kulüp psikoloğumuz eşliğinde önce aileyle sonra çocukla birebir olacak şekilde belirli testler uygulanarak yapılmaktadır.

Bazı çocuklarımızda hızlı bir şekilde ilerleme gösterirken bazı çocuklarımızda daha yavaş ilerleme sağlanır. Sonuç olarak genel anlamda eğitimlerimizin katkıları oldukça yüksektir.

Eğitimlerimiz sonucunun belirli bir süresi yoktur. Çocuktan çocuğa değişkenlik gösterebilmektedir.

Çalışmalarımızın belirli bir süresi yoktur. Uzun vadede daha sağlıklı sonuçlar alınmaktadır.

Verdiğimiz eğitimler çocuklarımızın eksik becerilerini tamamlamakta oldukça katkı sağlamaktadır. Yalnız tamamen tanının kalkması çocuklarımızın alacağı diğer eğitimlerle de alakalıdır.

Çalışmalarımıza çocuklarımızın eksik ve geri kalmış becerilerini tamamlayacak egzersizler ve bunların akabinde branşlara yönlendirip onların sporculuk hayatlarını başlatıyoruz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

• Hizmetlerimiz

Dopamin Spor Kulübü

Eğitim sisteminin amacı; ham hareket genişliğini disipline etmek, amaca uygun geliştirmek ve ortaya çıkan özellikleri değerlendirmek.

Bize Ulaşın

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz.
0543 687 2727

Dopamin Spor Kulübü İletişim

Gaziantep'te hizmet verdiğimiz Otizmli çocuklarımız için Dopamin Spor Kulübü'nü aramaktan lütfen çekinmeyin. Size bir telefon kadar yakınız !

Sohbeti Başlat
1
Nasıl yardım edebiliriz?
Dopamin Spor Kulübü
Merhaba, size nasıl yardımcı olalım ?