Andülasyon Fiyatı

Andülasyon Fiyatı

andülasyon fiyatı

Andülasyon Fiyatı

Andülasyon cihazı, Bir terapi cihazıdır. Titreşimler ile çalışır. Hücre metabolizmasını hızlandıran cihaz andülasyon fiyatı farklı nedenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bundan dolayı tedavi olmak istediğiniz zaman ayrıntılı bir araştırma yapmanız gerekmektedir.  Uygun bir beslenme programıyla birlikte kilo vermede oldukça etkilidir. Ayrıca vücuttaki ödemi ve fazla suyu atmaya yardımcı olur.

Hatta1 Saatlik seansı 6 Saat Kardiyo etkisi sağlamaktadır. Cihazın kullanımı tek başına zayıflatmaz. Ancak spor ve diyetle birlikte kilo verme hızını iki katına çıkarır. İnsan vücudunun yaklaşık %70’i sıvılardan oluşur. Birçok faktöre göre bu oran düşebilir. Örneğin düzensiz beslenme ve stres bu faktörlere örnek verilebilir. Bu durumlarda vücudun kirlenir ve hücre yenilenmesi azalır. Andülasyon ile vücudumuzdaki sıvıları harekete geçirip venöz dolaşımı arttırarak kirli kanın geri dönüşümünü sağlanır.
Andülasyon Cihazının Sağlandığı Faydaları

Alman teknolojisine ait andülasyon terapi sistemi tüm vücuda aynı anda etki eder. Frekanslar salarak hücrelerin üretimini hızlandırır. Güzellik merkezlerinin vazgeçilmesi olan andülasyon fiyatı ile ilgili net bir miktar vermek mümkün değildir. Aşağıda andülasyon cihazının sağladığı faydalara yer verilmiştir.

 • Enerji arttırma
 • Kalojen miktarı yükseltme
 • Sıkı bir cilt
 • Esnek beden
 • Kısa sürede iyileşme
 • Kramp azaltma
 • Varis ve yorgunluk azaltma
 • İyi kan değerleri
 • Kolay uykuya dalma
 • Kaliteli uyku
 • Stres azalması
 • Daha az stres
 • Fazla atık madde atılımı
 • Sağlıklı hücre yapısı

Enerji artılıyla daha zinde ve enerjik olmasını sağlar. Stresi azaltarak kalite bir yaşama olanak tanır. Vücuttaki toksik maddelerin atılımını arttırıp kolaylaştırır. Vücuttaki çoğu ağrıyı giderir. Metabolizmayı hızlandırarak kilo verilmesine katkıda bulunur.

Andülasyon Sisteminin Prensipleri

Andülasyon sisteminin çok sayıda farklı etkisi bulunmaktadır. Bundan dolayıdır ki son zamanlarda andülasyon terapi sistemine yoğun bir seviyede ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durum andülasyon fiyatı konusunda da doğrudan etkili olmaktadır. Etkilerinin bazıları:

 1. Kan Dolaşımına Etkisi

Yetersiz kan dolaşımı birçok hastalığının asıl nedenidir. Şikayetlerin çoğu, yetersiz kan dolaşımından kaynaklanmaktadır. Kan vücudumuza gerekli besin maddeleri getirmekte görevidir. Eğer kan dolaşımı yetersiz ise hasta hissedilir. Sağlıklı ve sağlıksız kanın arasında önemli farklar vardır. Mesela sağlıksız kanda hücreler birbirine yapışık şekildedir. Ayrıca buruşturlar. Andülasyon yöntemi sayesinde kan dolaşımı hareketlendirilir. Böylece hücreler birbirlerinden ayrılmış olur. Dolayısıyla andülasyon fiyatı da farklılık gösterse de yüksektir.

 1. Vücut Rahatlamasını Sağlama

Kasılan kan damarlarının genişleterek kaslara gönderilen kan miktarı artar. Stres sinir sistemine büyük zarar verir. Andülasyon yöntemiyle negatif enerji pozitife dönüştürülür. Bu sayede stres de azalır.

 1. Lenf Sıvını Aktifleştirme

Lenf bağışıklık sisteminin en önemli parçası olmasının yanı sıra atıkların vücuttan atılmasında da büyük rol oynar.

 1. Pozitifler Sinyaller Verme

Ağrı sinyalleri üzerini etkiler. Bu sayede sinyaller aracılığıyla ağrının giderilmesini sağlar.

 1. Hücre Enerji Üretimi

ATP üretimini uyarır. Bu durum organlar üzerine olumlu etki sağlar.

Andülasyon Terapisi ile Kilo Verme

Yağ yıkımını arttırarak vücudun sıkılaşmasına olanak tanır. Metabolizmayı hızlandırır. Bir cihazda birden çok tedavi programı yer almaktadır. Bu farklılıklar frekanslara göre belirlenir. Örneğin kronik bir kişinin kilo verme programıyla sağlıklı birininki aynı değildir. Yani kişiye özel bir uygulamadır.  Bu terapi sistemi içsel yağlanmayı azaltır.

Leptin hormonu salınımını düzenlemesinden dolayı kilo problemlerine katkı sağlar. 15 dakikalık biri seansı 2,5 saatlik yürüyüş ile eşdeğerdir. Ayrıca vücutta detoks etkisi yaratır. Venöz geri akış destekleyerek selülit oluşumunu engel olur. Bacaklardaki ödem miktarı azalır. Dolayısıyla indirim sorunları ortadan kalkar ve kilo verilmesi sağlanır. Aynı zamanda sindirim zorluğu çekenler kişilerde bağırsak aktivitesini yükseltir. İç organlarda bulunan kanın dolaşımın hızını yükseltip mide kasları uyarır. Bu sayede iç organların etrafındaki yağların azalmasını sağlar.

 

 

Andülasyon, dalga yaratma ve dalgalanım anlamına gelmektedir. Bu kavramın terapisi ise organizmanın korunma sistemlerini ve hücre gelişimini desteklemektir. Özellikle hücre metabolizmasını ve rejenerasyon süreçlerini düzenler.  Dolayısıyla düzgün bir beslenme programı ile birçok sağlık probleminden kolayca kurtulmak mümkündür. Fazla su, ödem ve atıkları vücuttan atar. Kilo vermeye yardımcı olur. Doku ve hücreleri yeniler. Cilde sıkı ve canlı bir görünüm kazandırır.

Bizleri instagram sayfamızdan takip edip detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

• Hizmetlerimiz

Dopamin Spor Kulübü

Siz de spor performansınızı arttırmak, ideal kilonuza ulaşmak, beslenme alışkanlıklarınızı kontrol altında tutmak ve diyetisyenimizden spor beslenmesi ve diyet konusunda profesyonel bir destek almak istiyorsanız geç kalmadan Dopamin’e gelin, sağlıkla kalın.

Bize Ulaşın

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz.
0543 687 2727

Diyetisyen Galeri

Dopamin Spor Kulübü İletişim

Gaziantep'te hizmet verdiğimiz Otizmli çocuklarımız için Dopamin Spor Kulübü'nü aramaktan lütfen çekinmeyin. Size bir telefon kadar yakınız !

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbeti Başlat
1
Nasıl yardım edebiliriz?
Dopamin Spor Kulübü
Merhaba, size nasıl yardımcı olalım ?