Power Plate

Power Plate

Power Plate

Sıkı bir vücuda sahip olmak herkesin en çok istediği konulardan biridir. Bu yüzden vücudunuzu  şekillendirmek ve daha iyi görünmesini sağlamak içinde pek çok farklı yöntemlere başvurulur. Vücut şekillendirmeyi sağlayan Power plate, bu yöntemlerin içerisinde yer alır. Cihazın üretmiş olduğu titreşimler sayesinde vücuda enerji yollanmış olur. Vücuda salgılanmış olan frekanslar ise böylelikle kasların gevşemesini sağlamaya başlar.

Power Plate Niçin Kullanılır?

Çağımızda artık spor etkinliği, kadın ve erkekler tarafından yaygın şekilde yapılmaya başlanmıştır. Spor yapan kişiler antrenmanlarını gerçekleştirirken, vücudun esnemesi ve şekil almasını sağlayan ekipmanlardan yardım alır. Yalnız cihazla ilgili olarak kullanıcıların da bilmesi gereken bazı önemli yanları bulunmaktadır. Bunlar; Power plate’nin yalnız başına zayıflamaya yardımcı olmadığı vücut esneme, şekillendirme, kas güçlendirme cihazı olduğudur. Plate’nin hem kas hem de kas içinde koordinasyonu sağlayarak vücuttaki tüm reseptörlerinde aynı şekilde çalışmasını sağlayan yanları bulunur.

Power Plate Kullanımın Avantajları

Plateyi keşfettikten sonra avantajlarını da iyiden iyiye görmeye başlamış olacaksınız. Tek başına kullanılabilen bir zayıflama cihazı olmadığından dolayı hemen zayıflarım düşüncesi içerisine kesinlikle girmemelisiniz. Power plate aletini kullanarak nasıl bir faydalardan yararlanırım diyenler;

 • Vücudunuzun esnemesine yardımcı olur
 • Vücudun daha kolay, güvenli şekilde şekil almasını sağlar
 • Kasların derinlemesine çalışmasına yardımcı olur
 • Vücudun enerji düzeyini arttırır
 • Sırt ve bel bölgenizde var olan ağrıların hafiflemesine neden olur
 • Hem zihinsel hem de bedensel stresinizin azalmasını sağlar
 • Kemik yoğunluğunun arttırılması konusunda etkilidir
 • Hormon çalışma düzeyinin daha yükseklere çıkmasını sağlar
 • Kan akışının sağlıklı şekilde oluşmasına yardımcıdır
 • Oksijenleşmeyi sağlar
 • Eklem sakatlıkları riskini azaltır

İnsan vücudu için pek çok yararlı katkıları sağlayacak olması, cihazın önemini bir kez daha gözler önüne seriyor. Özellikle Power plate kullanıcısına özel yüksek düzeyde bir performansın ortaya konulmasında etkili bir süreci beraberinde getirmektedir.

Power Plate Kimler Kullanamaz?

Spor yapan herkes kullanırken bazı kişilerce riskli olmaktadır.. Kimler kullanamaz sorusuna karşılık olarak hamile rahatsızlıkları olanlar, doğumu yeni olmuş kadınlar, vücudunda yaraları olan kişiler için bu yüzden önermemekteyiz.

Diyetisyen eşliğinde size kontrollü hizmet vermekteyiz.  Eğitimlerimizi detaylı izleyebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

• Hizmetlerimiz

Dopamin Spor Kulübü

Siz de spor performansınızı arttırmak, ideal kilonuza ulaşmak, beslenme alışkanlıklarınızı kontrol altında tutmak ve diyetisyenimizden spor beslenmesi ve diyet konusunda profesyonel bir destek almak istiyorsanız geç kalmadan Dopamin’e gelin, sağlıkla kalın.

Bize Ulaşın

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz.
0543 687 2727

Diyetisyen Galeri

Dopamin Spor Kulübü İletişim

Gaziantep'te hizmet verdiğimiz Otizmli çocuklarımız için Dopamin Spor Kulübü'nü aramaktan lütfen çekinmeyin. Size bir telefon kadar yakınız !

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbeti Başlat
1
Nasıl yardım edebiliriz?
Dopamin Spor Kulübü
Merhaba, size nasıl yardımcı olalım ?