Hakkımızda

Sporun sanatın müziğin, çok sevilip yaygınlaşması için çıktığımız yolculukta; öğrencilerimizin bedensel, zihinsel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamayı misyon edindik.

Sporun önünde engel yok ve Hareket ederek büyüyen sağlıklı nesiller” sloganıyla, çocuklara erken yaşta spor alışkanlığı kazandırmayı hedeflerken, onların ekip ruhu çerçevesinde sosyalleşmelerini ve eğlenelerek gelişmelerini destekliyoruz.

Merkezlerimizde uygulanan programlar, uzman kadromuz tarafından ve akademisyenlerin danışmanlığında hazırlanır.
Program içerikleri hazırlanırken; Çocuk Hakları, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Bilimsel Yaklaşım değerlerine bağlı kalınıyor, çocuklarda yaratıcılığın gelişimi ve olumlu sorgulama esaslarıyla baz alıyoruz. Çünkü çocukların özgüvenli, çevik, kuvvetli, konsantrasyon becerileri gelişmiş, kendini ifade edebilen, empati kurabilen bireyler olması gerektiğine inanıyoruz.

DOPAMİN Spor kulübü eğlencelidir! Durağan olarak stresli geçen günlük hayatımıza hareketi temel alan Dopamin Spor Kulüplerinde son yıllarda çocuklarda ve yetişkinlerde oldukça yaygın olarak görülen obezite ( şişmanlık) sorununu da ortadan kaldırmaya çok daha sağlıklı bir hayat tarzına sahip olmalarına yardımcı olmaya çalışmaktayız. Yapılan pek çok araştırma da egzersizin sadece fiziksel değil bilişsel olarak da çok önemli olduğunu vurgulamaktadır. Düzenli olarak spor yapan bireylerin akademik başarıları da doğru orantıda artacağı söylenmektedir.
.
Söz konusu üyelerimiz olunca değer verdiğimiz en önemli nokta, kaliteyi, sağlığı ve hijyeni ön planda tutarak sporu yaşam biçimi haline getirmeyi amaçlıyoruz..Dopamin spor kulüpleri sanatı, sporu ve müziği içselleştirdiğimiz tam bir aile kulübüdür.

Hemen Arayın : 0543 687 2727

Tanıtım Filmlerimizi İzlediniz mi ? Hemen Tıklayın İzleyin


Müşteri Yorumları