Kış Okulu

Kış Okulları DOPAMİNDE!

Kış Okullarımıza Siz de Katılın!

Sonuçlar Ortada...

Çocukların eğitim ve sosyal hayatlarının erken yaşlarda geliştirilmesi oldukça önemlidir. Hem yeteneklerini pekiştirmek hem de sosyal becerilerini geliştirmek için birtakım aktiviteler düzenlenmektedir. Bu alanda tecrübeli olan eğitimcilerden oluşan kış okulu programları düzenlenmektedir. Program çok önceden belirlenmektedir. Belirli yaş grubundaki öğrenciler, seviye tespit sınavlarıyla belirli gruplara yerleştirilmektedir. Kurs ile ilgili materyaller kurs öncesi öğrencilere temin edilmektedir. Eğitimin içeriği birçok farklı aktiviteyi kapsamaktadır.

Kış okulları öğrencilerin sosyal anlamda özgüvenli olmalarına katkı sağlamaktadır. Farklı birçok bölgeden gelen öğrencilerle kaynaşarak sosyal gelişimlerini sağlamaktadırlar. Bunun yanı sıra okul dersleriyle ilgili destek eğitimleri verilmektedir. Bu da okul hayatlarında başarılı olmaları için katkı sağlamaktadır. Yabancı dil, spor, sanat ve farklı diğer birçok alanda gelişimleri hedeflenmektedir.

Program sonunda öğrenciye katılımı ve başarıları hakkında sertifikalar verilmektedir. Başlangıç seviyeleri ve bitiş seviyeleri belirlenerek öğrencinin gelişimi gösterilmektedir. Son zamanlarda kış okullarına olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Esasında bu durum kış okullarının geniş bir yelpazeden oluşan etkinliklerin merkezinde yer almasından kaynaklanmaktadır. Bu kapsamda kış okullarının pek çok sosyal ve kültürel etkinliğin merkezinde yer aldıklarını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Kış aylarında hem tatil amaçlı hem de eğitim amaçlı düzenlenen kış okulu faaliyetleri çeşit çeşittir. Programın içerisinde yabancı dil, oryantasyon yürüyüşü, hoş geldin partileri, müze turları, şehir turları, atölye çalışmaları, sportif aktiviteler, bilimsel aktiviteler, sinema veya tiyatro saatleri, karaoke, drama aktiviteleri, yarışmalar, kitap okuma programları gibi birçok aktivite bulunmaktadır. Tüm bunların sonunda ödül sertifikaları verilmektedir.

%10 İNDİRİM

Kazanmak İçin Formu Doldurun

Bizi Telefon İle Ara

Whatsapp dan Bize Yaz

Sohbeti Başlat
1
Nasıl yardım edebiliriz?
Dopamin Spor Kulübü
Merhaba, size nasıl yardımcı olalım ?