Diyetisyen & Andülasyon

Kişiye özel beslenme ve egzersiz programlarıyla aç kalmadan, yasaklar olmadan kilo vermek isteyen herkesi Dopamin’e bekliyoruz.

 

Beslenme; büyüme, gelişme ve sağlıklı yaşamak için gerekli olan enerji ve besin ögelerinin yeterli miktarda ve doğru zamanda vücuda alınmasıdır.
Diyetiniz parmak iziniz gibidir, size özel olmalıdır.

 

Dopamin’de Beslenme ve Diyet Bölümüne başvuran üyelerimizden öncelikle mevcut sağlık durumunun tespiti açısından belirli kan testleri istenmekte ve beslenme alışkanlıkları ile kan değerleri sonucuna göre diyetisyenlerimiz tarafından egzersiz programınızla uyumlu size özel bir beslenme programı hazırlanmaktadır.
Siz de spor performansınızı arttırmak, ideal kilonuza ulaşmak, beslenme alışkanlıklarınızı kontrol altında tutmak ve diyetisyenimizden spor beslenmesi ve diyet konusunda profesyonel bir destek almak istiyorsanız geç kalmadan Dopamin’e gelin, sağlıkla kalın.

 

 

• Bireysel Beslenme Danışmanlığı ve Kilo Yönetimi (kilo alma – kilo verme-kilo koruma)
• Egzersiz ve Spor Yapanlar için Beslenme
• Profesyonel Sporcular için Beslenme
• Çocuk Beslenmesi
• Genç ve Adolesan Sporcularda Beslenme

 

 

Andulasyon, mekanik olarak uyarılmış titreşimlerin ve kızılötesi ışığın kombinasyonundan meydana gelmektedir. Hem bölgesel olarak hem de tüm vücudu kapsayacak şekilde uygulanabilir. Kızılötesi ışık, titreşimlerin daha derine nüfuz edebilmesini sağlayan andulasyon, uzuvlarda tutulan suyun vücuttan atılmasını ve vücut ağırlığının doğal bir şekilde azaltılmasını sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.

 

 

Andulasyon, bilim insanlarının, üniversitelerdeki önemli departmanların ve doktorların iş birliği ile tanınmış araştırma merkezlerinde geliştirilmiştir. Andulasyonun etkinliği, doktorlar ve fizyoterapistlerin günlük pratiklerinde de doğrulanmıştır. Andulasyon, bilimsel olarak araştırılmış olup, yayınlanmış pek çok çalışmaya konu olmanın yanında uluslararası toplantılarda, görüşmelerde de tanıtılmıştır. Çok sayıda hastanın kişisel yorumları, bilimsel gözlemleri ve bulguları etkilerini destekleyici niteliktedir.

 

 

Andulasyon Sisteminin Faydaları :

Kronik ve akut ağrıların giderilmesi, omurga sorunları, fibromiyalji
Vücut performansını artırma
Ödem atma, kanın oksijenlenmesi ve dolaşımı, metabolizmayı hızlandırma, lenf drenaj, bağışıklık sistemine destek
Kilo kaybındaki artış ve kalori yakımı ile optimal bir vücut
Cildi sıkılaştırma ve selülit azaltma
Lenfatik sistem aracılığıyla atık drenajının sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi
Genç kalma (Doğal kolajen üretiminde meydana gelen artış ile vücuda daha parlak bir görünüm kazandırır.)
Rahatlama, stresten kurtulma

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp

• Hizmetlerimiz

Dopamin Spor Kulübü

Siz de spor performansınızı arttırmak, ideal kilonuza ulaşmak, beslenme alışkanlıklarınızı kontrol altında tutmak ve diyetisyenimizden spor beslenmesi ve diyet konusunda profesyonel bir destek almak istiyorsanız geç kalmadan Dopamin’e gelin, sağlıkla kalın.

Bize Ulaşın

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz.
0543 687 2727

Diyetisyen Galeri

Dopamin Spor Kulübü İletişim

Gaziantep'te hizmet verdiğimiz Otizmli çocuklarımız için Dopamin Spor Kulübü'nü aramaktan lütfen çekinmeyin. Size bir telefon kadar yakınız !

Sohbeti Başlat
1
Nasıl yardım edebiliriz?
Dopamin Spor Kulübü
Merhaba, size nasıl yardımcı olalım ?